Populārākie modes blogi Ukrainā

Blogošana jeb blogu (emuāru) rakstīšana kļūst arvien populārāka arī Ukrainā. Cilvēki ir sākuši saprast, cik daudz patiesībā var iegūt no šāda hobija, citiem tas ir pilnas slodzes darbs un galvenais ienākumu avots. Modes industrijā blogošana var būt pat ļoti ienesīga nodarbe – izrādot jaunākos dizaineru darbus, popularizējot to savu lasītāju vidū, rakstot atsauksmes par jaunākajiem produktiem, un par to visu – saņemot paprāvu atalgojumu. Kopš modes emuāru rašanās laikiem modes blogošana ir pārtapusi no hobija par neticami ienesīgu biznesu. Daži no mūsdienu ietekmīgākajiem personiskā stilu blogeriem ir ieguvuši miljoniem sekotāju, tikuši pie sešu ciparu kampaņas darījumiem, viņu darbi atainoti uz modes žurnālu vākiem un, galu galā, daži no viņiem pat uzsāk paši savu apģērbu līniju. Protams, tas prasa laiku, centību un daudz smaga darba, lai sasniegtu šo līmeni. Ar simtiem un simtiem stila un modes blogeriem un viņu emuāriem, kas šobrīd jau pastāv interneta vidē, ir grūti izlauzties cauri visam šim emuāru “troksnim” un tikt sadzirdētam. Piedāvāju, apskatīt populārākos modes blogerus Ukrainā, kuriem tas ir izdevies un kuri ir piesaistījuši ne tikai savas valsts iemītnieku uzmanību, bet arī augstās modes pārstāvjus visā pasaulē.

1. Melody Jacobs (melodyjacob.com). Tumšādaina meitene no Kharkovas , Ukrainā, modes un dzīvesveida blogere. Darbojas kā stilists un dažādu zīmolu vēstnieks vairākiem uzņēmumiem. Īstajā vārdā Godisable Melody Jacobs. Ar modi aizrāvusies jau vidusskolas laikā, kad bieži pāršuvusi savu skolas formu, lai tā atbilstu viņas unikālajam stilam.

2. City Fashion Food (cityfashionfood.blogspot.com) Anna Pogribnyak ir modes blogere no Kijevas, kurai patīk rakstīt par modi un ēdieniem pilsētvidē. Raksta gan angļu, gan krievu, gan ukraiņu valodās. Viņas blogā lielākoties atradīsiet informāciju par ielu stila apģērbiem un tērpiem, kurus meitene radījusi pati.

3. Kristina Magdalina (magdalinskaya.blogspot.com). Modes blogere un modele, kura dzīvo Ukrainā. Viņas blogs satur informāciju par viņas personīgo stilu reālajā dzīvē un telpā. Blogu ieraksti top angļu un ukraiņu valodu sajaukumā.

4. Lisa Filonenko (lisafilonenko.blogspot.com). 24 gadus veca meitene no Kharkivas, Ukrainā, kuras aizraušanās ir dažādu apģērbu sakombinēšana vienotā tēlā. Blogā pieejami tikai attēli iedvesmai ar norādēm uz dizaineriem vai apģērbu veikaliem, kuri piedāvā konkrētās preces.

5. LookOn Blog (lookonblog.com). Arī šis blogs ir veltīts plašajai modes pasaulei, taču tas ir papildināts arī ar ceļojumu aprakstiem un iedvesmojošām idejām. Bloga autoru mērķis ir radīt interesantu informācijas avotu, daloties ar savu gaumi, uzskatiem un pieredzi modes jomā. Komanda atrodas Kijevā, Ukrainā, un ir atvērti sadarbībai ar apģērbu dizaineriem un veikaliem, kā arī ceļojumu aģentūrām.

6. Kristina Dolinskaya (kristinadolinskaya.blogspot.com). Blogere un modele no Melnās jūras piekrastes pilsētas Odesas, dzimusi 1995. gadā un savā blogā aizraujas ar fotografēšanu un modi.

7. Fashion Agony (fashion-agony.com). Blogu izveidojusi Nika Huk no Ukrainas, modes emuārus raksta kopš 2010. gada, 28 gadus veca ukraiņu modele. Uzskata, ka blogošana ir atvērusi daudz aizraujošas iespējas, ļāvusi viņai strādāt kā personīgajai stilistei, palīdzot meitenēm un sievietēm no visas pasaules justies pārliecināti par to, kā viņas izskatās. Viņa arī konsultē modes zīmolus Ukrainā par sociālo mediju mārketingu. Viņas modes stila filozofija ir mazāk ir vairāk.

Mūsdienās arī Ukrainā blogeri ir patiešām pārgājuši no vienkāršas darbošanās savā personīgajā interneta vietnē līdz kolekciju filmēšanās kampaņām, reklāmām un pat uz žurnālu vākiem. Tagad visas sociālo un digitālo mediju formas ļauj blogeriem patiešām gūtu panākumus, padarot emuāru rakstīšanu par biznesu.